Sztuczna Trawa - profesjonalna i kompleksowa obsługa przy budowie boisk sportowych - PROFI

SZTUCZNA TRAWA

- NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Zachęcamy Państwa do obejrzenia oferty i portfolio firmy Profi - na tej witrynie znajdują się najważniejsze informacje na temat sztucznej trawy oraz jej konserwacji. Przedstawiamy także nasze referencje oraz dzielimy się empirią zdobytą podczas wykonywania zleceń inwestorów prywatnych oraz na obiektach sportowych. Oferowane przez nas produkty spełniają rygorystyczne standardy - tak Polskie (np. ORLIK 2012) jak i miedzynarodowe (np. FIFA). Nakłaniamy do zapoznania się z atutami sztucznej trawy.


Firma PROFI jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Producentów i Wykonawców Nawierzchni Sportowych1, które skupia wyłącznie najlepsze firmy z sektora budownictwa sportowego. Stowarzyszenie zostało zarejestrowane pod koniec roku 2008. W skład wchodzą producenci, wykonawcy jak i projektanci związani z branżą budownictwa  sportowego.
Celem Stowarzyszenia jest dbałość o rozwój rynku budownictwa sportowego, zarówno pod względem jego wielkości jak i przede wszystkim jakości. Dodatkowo Stowarzyszenie pełni funkcje doradcze i konsultacyjne.
Jest to pierwsze tego typu  Stowarzyszenie.

1 Informujemy, że z dniem 30 grudnia 2010r. Stowarzyszenie Producentów  i Wykonawców Nawierzchni Sportowych zmieniło nazwę na: Stowarzyszenie Budownictwa Sportowego.Sztuczna Trawa

Panorama prezentuje boisko (nawierzchnia: sztuczna trawa)
w całości wykonane przez firmę PROFI
we Wrocławiu w ramach programu ORLIK.

 


SZTUCZNA TRAWA

nawierzchnie sportowe

Firma Profi - jest liderem rynku syntetycznych nawierzchni sportowych - profesjonalna i rzetelna firma, która zajmuje się całościowym wykonastwem boisk i innych obiektów, których jakość zapewnia sztuczna trawa i poliuretan najwyższej jakości.

Zajmujemy się wykładaniem powierzchni ze sztucznej trawy i poliuretanu zarówno na boiskach i obiektach sportowych, jak i na placach zabaw, ogrodach czy także tarasach. Doświadczenie firmy prezentujemy w zakładce referencje, znajdą tam Państwo część naszych realizacji od 100m2 do 4000m2 obiektów m.in. ze sztucznej trawy
Atrakcyjne ceny oraz jakość materiałów zawdzięczamy współpracy z najlepszymi firmami na rynku sztucznych nawierzchni i branży budowlanej. Sztuczna trawa na naszych obiektach posiada wszystkie wymagane certyfikaty i aprobaty odpowiednich organów, co poświadczają referencje wystawione naszej firmie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i referencjami.
 

Nasza witryna korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz je wyłączyć w przeglądarce internetowej, ale strona straci część swoich funkcjonalności.

Akceptacja plików cookies (*dokumenty tekstowe z konfiguracją i statystykami) z tej strony.